Ücretsiz kargo
Ana Sayfa| nikotin elektronik sigara| 4000'den fazla nefes alıyorum| efsaneyim| Bar Türkiye 60628519 IGET legend - 4000 puf - 5'li paket

Bar Türkiye 60628519 IGET legend - 4000 puf - 5'li paket

Ürün NO: : 60628519

Normal fiyat Ücret Mevcut Deðil
powerby cards

Ödeme sırasında ''sipariş notları'' bölümünden aroma talebinde bulunabilirsiniz.

Sınırlı sayıda aromamız mevcuttur. Herhangi bir lezzetin stokta kalmaması durumunda, onu mümkün olan en yakın seçenekle değiştireceğiz. şu an elimizde olan tek tatlar bunlar: - yaban mersini böğürtlen dondurması - çilekli kivi dondurması - mango banna dondurması - şeftali guava dondurması - ahududu karpuz limonu - çarkıfelek meyvesi mango dondurması - çilekli karpuz

'' sade kahve ve taze nane aroması stoklarımızda kalmamıştır''

iget legend 4000 puf tek kullanımlık vape

iget legend tek kullanımlık cihaz, metal gövdesi ve ergonomik ağızlığıyla tertemiz şık bir cihazdır. Tüm gövdesi, lezzetleri yüksek standartta koruyan yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. her bir iget cihazı, en meyveli ve otantik tatlardan bazılarıyla 4000'den fazla pufu artırır. iget'i kalabalığın geri kalanından ayıran şey, birinci sınıf hissi ve lezzetli tatlarıdır.

iget efsane özellikleri:

- kapasite: 12,0 ml

- puf sayım: 4000+

lavomevcut:

- aloe mango kavun vape

- böğürtlen buzlu vape

- yaban mersini böğürtlen buzlu vape

- yaban mersini ahududu üzümlü buzlu vape

- kola limonlu soda vape

- üzümlü buzlu vape

- bereketli buz buharı

- mango muzlu buz buharı

- portakal kavun limonlu buhar

- çarkıfelek meyveli mango buzlu buhar

- çarkıfelek meyveli kavun buzlu buhar

- şeftali guava çilekli buzlu buhar

- şeftali ananas limonlu vape

- ananaslı karpuz limonlu buzlu vape

- pembe limonlu portakallı buzlu vape

- sade kahveli vape

- ahududu karpuzlu limonlu vape

- çilekli kivi buzlu vape

- çilekli karpuzlu elektronik sigara

- karpuzlu kivili narlı elektronik sigara

- sipariş paketlendiğinde size bir takip numarası göndereceğiz.

iget legend tek kullanımlık cihazı, 4000'den fazla nefes çekme özelliğine sahip en gelişmiş cihazdır. metal gövdesi ve ergonomik ağızlığıyla tertemiz şık bir cihazdır. tüm gövdesi, lezzetleri yüksek standartta koruyan yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır.

özellikler:

- 1 x iget legend tek kullanımlık cihaz-

net ağırlık: 62g - önceden şarj edilmiştir, etkinleştirmek için cihaza nefes vermeniz yeterlidir - tek kullanımlık başına 4000'den fazla nefese kadar - kompakt, hafif ve taşınabilir

iget legend vape, vape'nin tasarımına dayanan geliştirilmiş bir modeldir. iget king daha büyük bulutlar ve lezzet üretiyor. şimdi 4000 pufluk modeliyle geliyor, şık tasarımı ve geliştirilmiş ağızlığı üstün bir deneyim sağlıyor. iget efsanesi 20 çeşide sahiptir: aloe mango kavunu, böğürtlen buzu, yaban mersini böğürtlen buzu, yaban mersini ahududu üzümü, kola limonlu soda, üzüm buzu, yemyeşil buz, mango muz, portakal kavun limonu, çarkıfelek meyveli mango buzu, çarkıfelek meyveli kavun buzu, şeftali guava çilekli dondurma, ananaslı karpuzlu limonlu dondurma, pembe limonlu portakal, sade kahve, ahududulu karpuzlu limon, çilekli kivi, çilekli karpuz ve karpuzlu kivi nar

iget efsanesi üzümlü dondurmanın tanıtıma ihtiyacı yok üzümlü dondurma aroması kesinlikle en popüler tatlardan biridir piyasada.

- aloe mango kavun vape

- böğürtlen buzlu vape

- yaban mersiniböğürtlenli buzlu vape

- yaban mersini ahududu üzümlü buzlu vape

- kola limonlu soda vape

- üzümlü buzlu vape

- bereketli buzlu vape

- mango muzlu buzlu vape

- portakal kavun limonlu vape

- çarkıfelek meyveli mangolu buzlu vape

- çarkıfelek meyveli kavunlu buzlu vape

- şeftali guava çilekli buzlu vape

- şeftali ananaslı limonlu buzlu vape

- ananaslı karpuzlu limonlu buzlu vape

- pembe limonlu portakallı buz vape

- sade kahve vape

- ahududu karpuz limon vape

- çilek kivi buzlu vape

- çilekli karpuz vape

- karpuz kivi nar vape

- sipariş paketlendiğinde , size bir takip numarası göndereceğiz.

iget legend tek kullanımlık cihazı, 4000'den fazla puf içeren şimdiye kadarki en gelişmiş cihazdır. metal gövdesi ve ergonomik ağızlığıyla tertemiz şık bir cihazdır. tüm gövdesi, lezzetleri yüksek standartta koruyan yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır.

özellikler:

- 1 x iget legend tek kullanımlık cihaz

net ağırlık: 62g

- önceden şarj edildi, etkinleştirmek için cihaza nefes vermeniz yeterli

- uTek kullanımlık başına 4000'den fazla nefes

- kompakt, hafif ve taşınabilir

iget legend vape, daha büyük bulutlar ve lezzet üreten iget king'in tasarımına dayalı geliştirilmiş bir modeldir. şimdi 4000 pufluk modeliyle geliyor, şık tasarımı ve geliştirilmiş ağızlığı üstün bir deneyim sağlıyor. iget efsanesi 20 çeşide sahiptir: aloe mango kavunu, böğürtlen buzu, yaban mersini böğürtlen buzu, yaban mersini ahududu üzümü, kola limonlu soda, üzüm buzu, yemyeşil buz, mango muz, portakal kavun limonu, çarkıfelek meyveli mango buzu, çarkıfelek meyveli kavun buzu, şeftali guava çilekli dondurma, ananaslı karpuzlu limonlu dondurma, pembe limonlu portakal, sade kahve, ahududulu karpuzlu limon, çilekli kivi, çilekli karpuz ve karpuzlu kivi nar

iget efsanesi üzümlü dondurmanın tanıtıma ihtiyacı yok üzümlü dondurma aroması kesinlikle en popüler tatlardan biridir piyasada.

özellikler:

- 1 x iget legend tek kullanımlık vape, hava geçirmez ambalajda ve kutuda

- 4000 ~ puf

- 12 ml e-sıvı

- hazırkutudan kullanın, yeniden şarj etmeye gerek yoktur

- kavraması kolay tasarım, her boyuttaki el için mükemmel form

- basit ateş çekme aktivasyonu

- birçok yeni tat içeren geniş çeşitlilikte tatlar

- yeni model daha iyi bir tasarıma sahip

Yeni Gönderim Süreci ve Takip Bildirimleri

Çoğu siparişin tesisimizden 24 saatten daha kısa sürede çıkması nedeniyle, siparişinizi hızlı bir şekilde işleme koymaktan gurur duyuyoruz. Talebin yoğun olduğu dönemlerde işlem 72 saate kadar sürebilir. Paketlerinizin hızlı teslimatını sağlamak için vape postaları için güvenilir bir nakliye ağı kullanıyoruz.

 

Ödeme sırasında, bulunduğunuz yere ve yerel hizmet sağlayıcınıza göre değişiklik gösterebilecek Gönderim Yöntemi ve Tahmini Teslimat Süreleri tarafınıza sunulacaktır. Siparişin tesisimizde işlenmesi tamamlandığında size otomatik olarak bir takip e-postası gönderilecektir.

 

*Tüm transit sürelerinin tahmini olduğunu ve hafta sonlarını veya tatil günlerini içermediğini lütfen unutmayın.

 

ABD'nin Ortabatı veya Doğu yarısında bulunuyorsanız siparişiniz 2 Adımlı Gönderim Sürecinden geçebilir.

 

Tasarrufları optimize etmek ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için siparişinizi toplu olarak satın almayı düşünün.

 

PUDOpoint - Yerel İşletmede Teslim Alma Seçeneği

 

Yakınınızdaki yerel bir işletmede kullanışlı ve güvenli bir Teslim Alma gişesi sunmak için PUDOpoint ile çalışmaktan gurur duyuyoruz!

 

Ekibimiz paketinizi, Posta Kodu aramasına göre ödeme sırasında seçtiğiniz PUDO konumuna gönderecektir. Sipariş işletmenin bulunduğu yere teslim edildiğinde, teslim alınmaya hazır olduğunu belirten, adres konumu, Sipariş Numarası ve işletmenin çalışma saatlerini içeren bir e-posta bildirimi alacaksınız.

 

Dışarı çıktığınızda kapınıza bırakılan paketlerden endişe etmeden, paketlerinizi size uygun olan zamanda ve yerden teslim alabilirsiniz!

 

Yeni Hizmet Kapsamı

 

Lojistik kısıtlamalar veya ABD kıtasının belirli bölgelerinde bölgesel nakliye hizmetinin bulunmaması nedeniyle bazı müşterilerimize gönderim yapamadığımızı görebilirsiniz. Ancak, 20'den fazla yerel bölgesel nakliyeciden oluşan nakliye ağımız her hafta genişliyor; bu nedenle, size tekrar gönderim yapabileceğimiz zaman bildirim almak için kaydolun!

 

Varış noktanıza gönderim yapamıyorsak, ödeme sırasında bir bildirim gösterilecektir. Posta Kodu Denetleyicimizi kontrol ettiğinizden ve bildirimler için kaydolduğunuzdan emin olun. Ayrıca, her hafta hizmet kapsamını eklediğimiz için bizimle daha sonra iletişime geçin.

 

Gerekli Yetişkin İmza Hizmeti

 

Federal yargı yetkisine ve yasalara uygun olarak, tüm e-sigara posta siparişlerinde, e-sigarayla ilgili ürünleri içeren paketler için teslimat sırasında Yetişkin İmza Onayı (21+) kullanılması gerekecektir. Bu paketi alabilmek için, alıcının yaş onayı için teslimat çalışanına uygun bir resmi fotoğraflı kimlik belgesi göstermesi gerekmektedir.

 

Yetişkin İmzası hizmeti için 7$ tutarında ek ücret alınır ve ücretler ödeme işlemi sırasında yansıtılacaktır. Sizin için daha uygunsa elektronik sigara ekipmanlarınızı bir iş adresine gönderebiliriz. Posta Kutularına gönderim yapamıyoruz.

 

Nakliye ve Taşıma Zaman Çizelgeleri

 

Tüm siparişlerin gönderilmeden önce işlenmesi 24 ila 72 iş saati sürebilir. İşleme süresinden sonra, paketin yerine getirilmesinin son aşamalarında olduğunu onaylamak için müşteriye otomatik olarak bir takip e-postası gönderilecektir. Nakliye Yöntemi ve Tahmini Teslimat Süreleri, bulunduğunuz yere bağlı olarak ödeme sırasında sağlanacaktır.

 

Uluslararası Paketler - Tahmin mevcut değil, izleme tesisimizden hareketi gösterecek ve ardından ülkenize ulaştığında (Herhangi bir güncelleme almadıysanız, lütfen yerel gümrük acentenizle iletişime geçin).

 

Not: Yoğun tatil sezonunda veya satışların arttığı dönemlerde işlem 5 iş günü kadar sürebilir. Ekibimiz, müşterilerin paketleri mümkün olan en kısa sürede almasını sağlamak için her gün çok çalışıyor, bu nedenle sabrınız için çok teşekkür ederiz.

 

Siparişleri pazartesiden cumaya 08:00 PST - 16:00 PST arasında işleme alıyoruz. Kargo şirketleri hafta sonları siparişleri işleme koymaz ve Bayram.

 

Gönderene iade

 

Yeniden gönderim hizmetleri tamamen igetturkiye'nın takdirindedir.

 

Bir paket teslim edilemediği için bize iade edilirse Yanlış veya eksik adres gibi durumlarda, masrafları bize ait olmak üzere para iadesi yapma veya yedek ürün gönderme yükümlülüğümüz yoktur. Malların tesisimize geri gönderilmesi durumunda, posta masrafı düşülerek geri ödeme teklif edilecektir.

 

Taşıyıcının yetişkin imzasını ve kimlik belgesini alamaması nedeniyle paketin göndericiye iade edilmesi durumunda, igetturkiye, siparişin geri ödemesinden 15$ stok yenileme ücreti kesme hakkını saklı tutar . Ayrıca igetturkiye, yalnızca orijinal paket bize iade edilip işlendikten sonra değiştirme siparişini yeniden gönderme hakkını saklı tutar ve masrafları bize ait olmak üzere bunları yeniden göndermek zorunda değiliz.

 

Eyalet Düzenlemeleri

 

iptal edilip para iadesine tabi olarak siparişten kaldırılacak ve iptal edilecek, paketin geri kalanı ise normal şekilde işlenecektir.

 

Tüm Vape satışları aşağıdaki konumlarla sınırlandırılmıştır ve burada listelenmeyen diğer alanlara da yayılabilir:

 

l Eyaletler - Arkansas, Maine, Oregon, Utah ve Vermont

l Şehirler - San Francisco, Anchorage

 

Aromalı E-Likit satışları aşağıdaki konumlarla sınırlıdır ve burada listelenmeyen diğer alanlara da yayılabilir:

 

l Devletler - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

l Şehirler - Chicago, Washington DC

 

Sağlanan kısıtlamalar listesinin kapsamlı olmadığını lütfen unutmayın. Kısıtlamalar eyaletlere göre değişiklik gösterebilir ve ülke çapında her yargı bölgesindeki çeşitli ürün kategorilerini kapsayabilir. Ayrıca, kuponların kullanımı yargı bölgesine özgü kısıtlamalar nedeniyle sınırlı olabilir.

 

Uluslararası Siparişler

 

Ödeme işlemi sırasında ülkeniz/eyaletiniz listelenmiyorsa şu anda ülkenizden ödeme kabul edemiyoruz veya ülkenize gönderim yapamıyoruz.

 

  1. Satılan tüm ürünler listelenmektedir otomatik olarak yerel para biriminize dönüştürülmeyecektir. igetturkiye, uluslararası siparişlerle ilgili dönüşüm ücretlerinden sorumlu değildir.
  2. Tüm harçlar, vergiler, KDV ve nakliye hizmetiyle ilgili ücretler kapsam dışındadır ve bu ödemelerden müşteriler sorumludur. Ayrıca igetturkiye Yetkililer tarafından el konulan, durdurulan paketlerden veya uluslararası görevler için gerekli olan ücretlerden sorumlu değildir.

 

Paketin gümrük tarafından reddedilmesi, yanlış adrese teslim edilmesi veya müşteriden göndericiye geri gönderilmesi gibi ek nakliye masraflarına yol açan herhangi bir nedenden dolayı, ek maliyet orijinal ödemeden düşülecektir.

 

Elektronik sigaralar ve elektronik sigara ürünleriyle ilgili daha fazla kural ve düzenleme için yerel yetkililerle iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz.

 

Kayıp ve Teslim Edilmeyen Paketler

 

igetturkiye'nın sorumluluğunda değildir ve teslim alınmayan paketlerden kaynaklanan sorunlar müşteri tarafından üçüncü taraf taşıyıcının kullanılmasıyla çözülmelidir. igetturkiye bu tür konuların bakımı ve çözümü için çaba göstermektedir ve herhangi bir hatalı nakliye sorunu, son takip güncellemesinden sonraki 48 saat içinde rapor edilmelidir.

 

igetturkiye, üçüncü taraf nakliye şirketlerine gönderildiğinde Teslim Edildi olarak gösterilen paketlerden sorumlu olmayacaktır. Teslim edildi olarak işaretlenen bu tür gönderilerde ortaya çıkan her türlü sorun, müşteri tarafından üçüncü taraf nakliye şirketiyle çözülmelidir.

 

Kullanıcı tarafından girilen hatalı ve eksik adres gönderimlerinin gecikmelere, iadelere ve siparişinizin başarıyla gönderilmesini etkileyecek diğer sorunlara neden olacağını lütfen unutmayın. igetturkiye, kullanıcı tarafından girilen hatalı ve hatalı adres girişleriyle ilgili hiçbir maliyetten sorumlu değildir.

 

Yedek parçalar nasıl gönderilir?

 

Tüm değiştirme gönderileri ve garanti gönderileri Standart Kargo kullanılarak gönderilir.

Bar Türkiye 60628345 IGET legend 4000 puf mavi ahududu çarkıfelek meyvesi turuncu ₺1,456.38 Bar Türkiye 60628345 IGET legend 4000 puf mavi ahududu çarkıfelek meyvesi turuncu Bar Türkiye 60628602 IGET efsanesi - 4000 nefes portakal kavun limon Bar Türkiye 60628602 IGET efsanesi - 4000 nefes portakal kavun limon ₺1,248.18
Paypal Visa Payments
Copyright © 2024 Igetturkiye.

UYARI: tarihinde satılan ürünlerIgetturkiye.com, oldukça bağımlılık yaratan bir kimyasal olan nikotin içerebilir. Web sitesinde sunulan ürünler, 18 yaşın altındaki kişiler, hamile veya emziren kadınlar, kalp-damar sorunları olan kişiler, nöbet bozukluğu olan kişiler veya tıbbi nedenlerle tütün veya nikotin ürünlerini kullanmaktan kaçınması gereken kişilerin kullanımına yönelik değildir. Elektronik sigaraları daima çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

Yeni Gönderim Süreci ve Takip Bildirimleri

Çoğu siparişin tesisimizden 24 saatten daha kısa sürede çıkması nedeniyle, siparişinizi hızlı bir şekilde işleme koymaktan gurur duyuyoruz. Talebin yoğun olduğu dönemlerde işlem 72 saate kadar sürebilir. Paketlerinizin hızlı teslimatını sağlamak için vape postaları için güvenilir bir nakliye ağı kullanıyoruz.

 

Ödeme sırasında, bulunduğunuz yere ve yerel hizmet sağlayıcınıza göre değişiklik gösterebilecek Gönderim Yöntemi ve Tahmini Teslimat Süreleri tarafınıza sunulacaktır. Siparişin tesisimizde işlenmesi tamamlandığında size otomatik olarak bir takip e-postası gönderilecektir.

 

*Tüm transit sürelerinin tahmini olduğunu ve hafta sonlarını veya tatil günlerini içermediğini lütfen unutmayın.

 

ABD'nin Ortabatı veya Doğu yarısında bulunuyorsanız siparişiniz 2 Adımlı Gönderim Sürecinden geçebilir.

 

Tasarrufları optimize etmek ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için siparişinizi toplu olarak satın almayı düşünün.

 

PUDOpoint - Yerel İşletmede Teslim Alma Seçeneği

 

Yakınınızdaki yerel bir işletmede kullanışlı ve güvenli bir Teslim Alma gişesi sunmak için PUDOpoint ile çalışmaktan gurur duyuyoruz!

 

Ekibimiz paketinizi, Posta Kodu aramasına göre ödeme sırasında seçtiğiniz PUDO konumuna gönderecektir. Sipariş işletmenin bulunduğu yere teslim edildiğinde, teslim alınmaya hazır olduğunu belirten, adres konumu, Sipariş Numarası ve işletmenin çalışma saatlerini içeren bir e-posta bildirimi alacaksınız.

 

Dışarı çıktığınızda kapınıza bırakılan paketlerden endişe etmeden, paketlerinizi size uygun olan zamanda ve yerden teslim alabilirsiniz!

 

Yeni Hizmet Kapsamı

 

Lojistik kısıtlamalar veya ABD kıtasının belirli bölgelerinde bölgesel nakliye hizmetinin bulunmaması nedeniyle bazı müşterilerimize gönderim yapamadığımızı görebilirsiniz. Ancak, 20'den fazla yerel bölgesel nakliyeciden oluşan nakliye ağımız her hafta genişliyor; bu nedenle, size tekrar gönderim yapabileceğimiz zaman bildirim almak için kaydolun!

 

Varış noktanıza gönderim yapamıyorsak, ödeme sırasında bir bildirim gösterilecektir. Posta Kodu Denetleyicimizi kontrol ettiğinizden ve bildirimler için kaydolduğunuzdan emin olun. Ayrıca, her hafta hizmet kapsamını eklediğimiz için bizimle daha sonra iletişime geçin.

 

Gerekli Yetişkin İmza Hizmeti

 

Federal yargı yetkisine ve yasalara uygun olarak, tüm e-sigara posta siparişlerinde, e-sigarayla ilgili ürünleri içeren paketler için teslimat sırasında Yetişkin İmza Onayı (21+) kullanılması gerekecektir. Bu paketi alabilmek için, alıcının yaş onayı için teslimat çalışanına uygun bir resmi fotoğraflı kimlik belgesi göstermesi gerekmektedir.

 

Yetişkin İmzası hizmeti için 7$ tutarında ek ücret alınır ve ücretler ödeme işlemi sırasında yansıtılacaktır. Sizin için daha uygunsa elektronik sigara ekipmanlarınızı bir iş adresine gönderebiliriz. Posta Kutularına gönderim yapamıyoruz.

 

Nakliye ve Taşıma Zaman Çizelgeleri

 

Tüm siparişlerin gönderilmeden önce işlenmesi 24 ila 72 iş saati sürebilir. İşleme süresinden sonra, paketin yerine getirilmesinin son aşamalarında olduğunu onaylamak için müşteriye otomatik olarak bir takip e-postası gönderilecektir. Nakliye Yöntemi ve Tahmini Teslimat Süreleri, bulunduğunuz yere bağlı olarak ödeme sırasında sağlanacaktır.

 

Uluslararası Paketler - Tahmin mevcut değil, izleme tesisimizden hareketi gösterecek ve ardından ülkenize ulaştığında (Herhangi bir güncelleme almadıysanız, lütfen yerel gümrük acentenizle iletişime geçin).

 

Not: Yoğun tatil sezonunda veya satışların arttığı dönemlerde işlem 5 iş günü kadar sürebilir. Ekibimiz, müşterilerin paketleri mümkün olan en kısa sürede almasını sağlamak için her gün çok çalışıyor, bu nedenle sabrınız için çok teşekkür ederiz.

 

Siparişleri pazartesiden cumaya 08:00 PST - 16:00 PST arasında işleme alıyoruz. Kargo şirketleri hafta sonları siparişleri işleme koymaz ve Bayram.

 

Gönderene iade

 

Yeniden gönderim hizmetleri tamamen igetturkiye'nın takdirindedir.

 

Bir paket teslim edilemediği için bize iade edilirse Yanlış veya eksik adres gibi durumlarda, masrafları bize ait olmak üzere para iadesi yapma veya yedek ürün gönderme yükümlülüğümüz yoktur. Malların tesisimize geri gönderilmesi durumunda, posta masrafı düşülerek geri ödeme teklif edilecektir.

 

Taşıyıcının yetişkin imzasını ve kimlik belgesini alamaması nedeniyle paketin göndericiye iade edilmesi durumunda, igetturkiye, siparişin geri ödemesinden 15$ stok yenileme ücreti kesme hakkını saklı tutar . Ayrıca igetturkiye, yalnızca orijinal paket bize iade edilip işlendikten sonra değiştirme siparişini yeniden gönderme hakkını saklı tutar ve masrafları bize ait olmak üzere bunları yeniden göndermek zorunda değiliz.

 

Eyalet Düzenlemeleri

 

iptal edilip para iadesine tabi olarak siparişten kaldırılacak ve iptal edilecek, paketin geri kalanı ise normal şekilde işlenecektir.

 

Tüm Vape satışları aşağıdaki konumlarla sınırlandırılmıştır ve burada listelenmeyen diğer alanlara da yayılabilir:

 

l Eyaletler - Arkansas, Maine, Oregon, Utah ve Vermont

l Şehirler - San Francisco, Anchorage

 

Aromalı E-Likit satışları aşağıdaki konumlarla sınırlıdır ve burada listelenmeyen diğer alanlara da yayılabilir:

 

l Devletler - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

l Şehirler - Chicago, Washington DC

 

Sağlanan kısıtlamalar listesinin kapsamlı olmadığını lütfen unutmayın. Kısıtlamalar eyaletlere göre değişiklik gösterebilir ve ülke çapında her yargı bölgesindeki çeşitli ürün kategorilerini kapsayabilir. Ayrıca, kuponların kullanımı yargı bölgesine özgü kısıtlamalar nedeniyle sınırlı olabilir.

 

Uluslararası Siparişler

 

Ödeme işlemi sırasında ülkeniz/eyaletiniz listelenmiyorsa şu anda ülkenizden ödeme kabul edemiyoruz veya ülkenize gönderim yapamıyoruz.

 

  1. Satılan tüm ürünler listelenmektedir otomatik olarak yerel para biriminize dönüştürülmeyecektir. igetturkiye, uluslararası siparişlerle ilgili dönüşüm ücretlerinden sorumlu değildir.
  2. Tüm harçlar, vergiler, KDV ve nakliye hizmetiyle ilgili ücretler kapsam dışındadır ve bu ödemelerden müşteriler sorumludur. Ayrıca igetturkiye Yetkililer tarafından el konulan, durdurulan paketlerden veya uluslararası görevler için gerekli olan ücretlerden sorumlu değildir.

 

Paketin gümrük tarafından reddedilmesi, yanlış adrese teslim edilmesi veya müşteriden göndericiye geri gönderilmesi gibi ek nakliye masraflarına yol açan herhangi bir nedenden dolayı, ek maliyet orijinal ödemeden düşülecektir.

 

Elektronik sigaralar ve elektronik sigara ürünleriyle ilgili daha fazla kural ve düzenleme için yerel yetkililerle iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz.

 

Kayıp ve Teslim Edilmeyen Paketler

 

igetturkiye'nın sorumluluğunda değildir ve teslim alınmayan paketlerden kaynaklanan sorunlar müşteri tarafından üçüncü taraf taşıyıcının kullanılmasıyla çözülmelidir. igetturkiye bu tür konuların bakımı ve çözümü için çaba göstermektedir ve herhangi bir hatalı nakliye sorunu, son takip güncellemesinden sonraki 48 saat içinde rapor edilmelidir.

 

igetturkiye, üçüncü taraf nakliye şirketlerine gönderildiğinde Teslim Edildi olarak gösterilen paketlerden sorumlu olmayacaktır. Teslim edildi olarak işaretlenen bu tür gönderilerde ortaya çıkan her türlü sorun, müşteri tarafından üçüncü taraf nakliye şirketiyle çözülmelidir.

 

Kullanıcı tarafından girilen hatalı ve eksik adres gönderimlerinin gecikmelere, iadelere ve siparişinizin başarıyla gönderilmesini etkileyecek diğer sorunlara neden olacağını lütfen unutmayın. igetturkiye, kullanıcı tarafından girilen hatalı ve hatalı adres girişleriyle ilgili hiçbir maliyetten sorumlu değildir.

 

Yedek parçalar nasıl gönderilir?

 

Tüm değiştirme gönderileri ve garanti gönderileri Standart Kargo kullanılarak gönderilir.

Product Inquiry Popup